לגאסי- איך עובדים איתנו?

מעסיק יקר, למה תצפה לאחר שפרסמת פרוייקט בלגאסי?

העבודה עם לגאסי נחלקת למספר שלבים, בהם אנו מבטיחים ללוות, לייעץ, לתמוך ולוודא  כי המומחה ששכרת לפרויקט, מהווה התאמה מיטבית לארגון ולצרכים שלך.

איך זה עובד?

קבלת הבריף תוך 24 שעות מהגשת ההצעה לפרויקט, נציג לגאסי יחזור אליך לשיחה טלפונית, בה נחדד את מטרות הפרויקט ונאפיין את פרופיל המומחה הדרוש.
הצעות! צוות לגאסי ישלח אליך במייל הצעות ממומחים העונים לפרופיל הצרכים שהגדרת. תקבל מידע כולל על כל מומחה- שנות ניסיון, מקומות עבודה קודמים, ורשימת תחומי ניסיון מקצועי רלוונטי.
התאמה צוות לגאסי יסמן עבורך את המומחים המתאימים ביותר לפרופיל שהגדרת
בחירה בחרת במועמד? צוות לגאסי ידאג מעתה לכל פרטי ההעסקה- הכנת ההסכם, חוזה השעות ותקרת התשלום למומחה על פי סוג הפרויקט . עלות המומחה עלות שכרו של המומחה תקבע לפי תעריף שעתי ובהערכת כלל השעות הנדרשות לפרויקט שהוגדר. קחו בחשבון- חוקי העבודה אינם מבחינים בין עובד רגיל לבין עובד שהגיע לגיל פרישה. ולכן- עובד שהגיע לגיל פרישה ומעוניין להמשיך ולעבוד, אין מניעה להמשיך ולהעסיקו ככל עובד אחר, ללא צורך באישור מיוחד.
פגישת הכרות! נייצר פגישת הכרות הכוללת את המומחה ונציג מטעם לגאסי. נגדיר בפגישה את היקף שעות הפרויקט, תחומי המשימות ואופי העבודה.
יוצאים לדרך! צוות לגאסי מלווה כל פרויקט באופן אישי ומגיש מדי חודש ד"וח  התקדמות הפרויקט. מומלץ ורצוי לבצע פגישות חודשיות עם נציגי לגאסי לקבלת משוב עבור התקדמות הפרויקט בארגון.
צוות לגאסי מלווים אתכם בכל תהליך הטעמת המומחה בארגון ומספקים לכם את מערכת תמיכה  שוטפת לניהול ותפעול של המומחים בארגונכם. פרסמו פרויקט במאגר שלנו. ביחד נשנה את מפת התעסוקה בישראל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *