מדריך למומחים

מבקשים לתרום מנסיונכם, ליצור, להתערב ולייצר שינוי של ממש?

אם נרשמתם למאגר המומחים של לגאסי, אתם בדרך הנכונה. שוק התעסוקה שונה ומשתנה וכל גמלאי המבקש להשתלב בו- כדאי שיישם 3 עקרונות פשוטים שיקלו עליו בתהליך:  
  1. היפתחו ללמידה!

אתם אוטודידקטים! מחקרים מראים כי עיקר השימושים שלכם ברשת, מוקדשים לחיפוש מידע וללמידה. למה שלא תנצלו את יכולות הלמידה העצמית שפיתחתם בתקופת הפנסיה, גם לתוך ההשתלבות שלכם במאגר העבודה?   שוק התעסוקה משתנה במהירות מסחררת ואחד הדברים החשובים שתוכלו לעשות הוא פשוט ללמוד. כל פרוייקט או תחום בו תשתלבו,  מחייב זמן למידה. אפשרו אותו לעצמכם. נכון- אתם מגיעים עם ניסיון עשיר בתחומכם. אך  למידה תאפשר לגם לתעל את הרקורד והניסיון שלכם לצרכים החדשים והמשתנים של הארגון ששכר אתכם. מאיפה מתחילים? הגיעו עם ראש פתוח ולעולם אל תאמרו שאתם כבר יודעים הכל.  
  1. היו גמישים!

זה המקום והזמן להיפטר מכל אותם הרגלים מקבעים שאולי סיגלתם לעצמכם כשכירים  בשוק התעסוקה. תעסוקה היום מחייבת גמישות: גמישות במקום הפיזי, בתכנון היום ובסדר המשימות שלכם. היו גמישים ופתוחים לשינויים במהלך העשייה שלכם בפרויקט. זכרו- הובלת תהליכים וחדשנות של ממש תגיע רק כאשר תהיו פתוחים לקבל שינויים ולהתגמש וזו אגב גם מחויבותו של הצד השני בתהליך.
  1. זכרו – לעשייה שלכם יש משמעות!

כל עשייה לא שווה הרבה אם אין מאחוריה משמעות ותחושת שליחות אמיתית. השליחות שלנו בלגאסי היא לשנות את מפת התעסוקה בישראל, למוסס חסמים פסיכולוגים וחברתיים בין דוריים וליצור רשת חברתית קהילתית המשלבת אנשים מרקעים, תחומים, גילאים וניסיון וורסטילי מכל מקום. רק כך נוכל להיות חברה טובה יותר ופתוחה יותר. ההשתלבות שלכם באחד מן הפרויקטים של לגאסי, היא בעצמה תרומה אדירה לקהילה. אתם השגרירים שלנו ליוזמה שתשנה את מפת התעסוקה בישראל!   צוות לגאסי אתכם לכל אורך הפרויקט . מוזמנים לפנות אלינו ולהתייעץ איתנו בכל שאלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *